Home Newsy Bet365 wycofuje się z polskiego rynku!

Bet365 wycofuje się z polskiego rynku!

5 min read
0
0
255
Bet365

Ta wiadomość była szokiem dla całego środowiska bukmacherskiego, o czym świadczą liczne komentarze na forach i portalach internetowych. Dotychczasowy lider na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce, zdecydował się wycofać z naszego rynku ze względu na zbliżający się termin wejścia w życie nowej ustawy hazardowej. Chociaż tak naprawdę wszyscy wiedzieliśmy, że w ciągu najbliższych dni lista bukmacherów, którzy opuszczą nasz kraj będzie się wydłużać, nikt raczej nie spodziewał się tego, że rynek opuści tak wielka firma. Bet365 powszechnie uchodził za bukmachera, który pod względem oferty i innowacyjności, jest lata świetlne przed konkurencją. Niestety polscy gracze już tylko przez kilka dni mogą cieszyć się ich ofertą. Z informacji wysłanych do wszystkich użytkowników serwisu wynika, że Bet365 wycofuje się z rynku z dniem 30 marca.

Treść wiadomości wysłanej do użytkowników brzmi następująco:

Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

„Ewakuacja na ostatnią chwilę”,  bo tak należy określić wyjście operatora tuż przed wejściem w życie ustawy przygotowanej przed rząd Prawa i Sprawiedliwości, jest jak dotąd największym ciosem dla społeczności bukmacherskiej w naszym kraju. Co prawda już wcześniej pojawiły się informacje o wyjściu kilku firm bukmacherskich, ale dotyczyły one małych firm, które nie miały wielkiego udziału na naszym rodzimym rynku. Jak twierdzi redaktor portalu Money.pl, który jako jeden z pierwszych poinformował o wyjściu Bet365, jest to wielki sukces rządu PiS i chociaż naszym zdaniem jego opinia jest nieco przesadzona, na pewno jest to strata wielu graczy. Czy bet365 wróci na polski rynek? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne nie prędko. W wysłanej do graczy wiadomości, operator nie wspomina o chęci ubiegania się o licencję, a rzecznik prasowy bet365 jest nieuchwytny. Oczywiście gdy tylko pojawią się nowe informacje w sprawie, przekażemy Wam je za pośrednictwem naszego portalu.

Na koniec warto dodać, że takich „ciosów” w najbliższych dniach może być znacznie więcej. Ustawa oficjalnie zacznie obowiązywać z dniem 1 kwietnia 2017 roku, a więc w nadchodzącym tygodniu należy spodziewać się informacji o kolejnych bukmacherach opuszczających nasz rynek. Kolejna fala „polexit’ czeka nas zapewne w lipcu, kiedy to wszyscy dostawcy usług telekomunikacyjnych zostaną zmuszeni do wprowadzenia blokad stron internetowych nielegalnych operatorów.

 

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…