Home Legalni Bukmacherzy Bonus Powitalny LVBET do równowartości 1,000 PLN – najlepsza oferta na rynku

Bonus Powitalny LVBET do równowartości 1,000 PLN – najlepsza oferta na rynku

6 min read
0
0
286
LVBET

Internetowy bukmacher LVBET przedstawił szczegóły najnowszej oferty bonusowej! Począwszy od 2 maja 2017 roku, nowi klienci LVBET mogą skorzystać z nowego bonusu od pierwszej wpłaty do równowartości 1,000 PLN. Firma reklamuje nową ofertę hasłem „Bonus Powitalny Najwyższy na Rynku! Reszta jedynie patrzy nam na plecy.” Czy rzeczywiście nowa oferta powitalna jest tak atrakcyjna? Ocenę pozostawiamy Wam, wszystkie warunki oraz regulamin zamieszczamy poniżej.

By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto i wpłacić przynajmniej 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem. Każdy kto dokona depozytu wybierając taką promocję dostanie 1% wartości depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego 100x. Po aktywowaniu mnożnika całkowitego x100 i przygotowaniu zakładu kombinacyjnego złożonego z przynajmniej trzech zdarzeń o łącznym kursie 2.5 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25 gracz może postawić zakład z mnożnikiem całkowitym x100 i zyskać nawet do 1000 PLN! Przykład: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Jak działa bonus na LVBET?

 • Zarejestruj się.
 • Dokonaj depozytu minimum 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
 • Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.
 • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”.
 • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.5) za środki bonusowe.
 • Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
 • Odbierz równowartość nawet 1000 PLN!

Najważniejsze punkty regulaminu:

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LVBET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 100 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • LVBET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LVBET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LVBET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LVBET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

 

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Legalni Bukmacherzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…