Home Legalni Bukmacherzy ComeOn wróci na polski rynek pod nazwą PZBUK?

ComeOn wróci na polski rynek pod nazwą PZBUK?

5 min read
0
0
770
pzbuk

W minionym tygodniu wszyscy użytkownicy bukmachera ComeOn, otrzymali wiadomość o zaprzestaniu działalności tego operatora na polskim rynku w związku z nową ustawą hazardową, która ma wejść w życie z dniem 1 kwietnia. Dla wielu członków społeczności bukmacherskiej był to olbrzymi cios, ponieważ ComeOn słynął z pozytywnego nastawienia do polskich graczy, a także z atrakcyjnych ofert promocyjnych. Kary zawarte w ustawie hazardowej wprowadzonej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości skutecznie odstraszyły jednak bukmachera, który wysłał do wszystkich graczy z Polski wiadomość o następującej treści.

W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski.
Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszego kasyna oraz pokera, które pozostają dostępne bez ograniczeń dla wszystkich naszych klientów.

Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad, a wygrane wypłacone na konto graczy. Wszystkie aktywne bonusy zostaną zmodyfikowane, aby możliwe było ich uwolnienie w kasynie. Gracze mogą w każdej chwili anulować bonusy i wypłacić swoje środki. Twoja historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski. Jeżeli masz jakieś pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: kontakt@comeon.com

Jak się jednak okazuje, jeszcze nie wszystko jest stracone! Według naszego informatora, ComeOn zamierza wrócić do Polski i to już wkrótce.  Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że ComeOn zamierza działać na rynku pod nazwą PZBuk (Polskie Zakłady Bukmacherskie). Niestety w chwili pisania tego artykułu, nie byliśmy w stanie skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem operatora, ale wszystko wskazuje na to, że faktycznie coś jest na rzeczy. W dniu wczorajszym pojawiły się już pierwsze dyskusje na Twitterze dotyczące nowego operatora, a ponadto kilka serwisów bukmacherskich przygotowało recenzję PZBUK, chociaż tak naprawdę wciąż nie są znane żadne szczegóły dotyczące jego oferty. Możemy być jednak pewni, że jeżeli PZBuk faktycznie uzyska licencję Ministerstwa Finansów i zechce legalnie działać na naszym rynku, bardzo szybko trafi do czołówki polskich bukmacherów.

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, firma ComeOn była znana ze świetnej oferty dla polskich graczy i raczej w tej kwestii nic się nie zmieni. Gracze, którzy zdecydują się na założenie konta u tego operatora będą mogli liczyć na atrakcyjną ofertę powitalną oraz atrakcyjne kursy. Być może PZBUK pokusi się również o specjalną promocję na wzór tej przygotowanej przez iforbet (operator zwraca podatek).  Niektórzy spekulują również o promocji bez depozytu, która z oczywistych względów cieszy się największą popularnością. Oczywiście zachęcamy do regularnego śledzenia naszej strony, gdzie będziemy informować Was na bieżąco o losach nowego bukmachera.

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Legalni Bukmacherzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…