Home Oferty promocyjne Czwartkowy Bonus w LVBET

Czwartkowy Bonus w LVBET

6 min read
0
0
139
LVBET

LVBet to zdecydowanie jeden z najbardziej aktywnych bukmacherów na polskim rynku! Świetne kursy, olbrzymia ilość zakładów  i atrakcyjny bonus powitalny, to tylko kilka powodów dla których warto założyć konto u tego bukmachera. Nadal nie jesteś przekonany? Być może przekona Cię najnowsza promocja „CZWARTKOWY BONUS,” dzięki któremu możesz otrzymać 10 PLN całkowicie za darmo!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty powitalnej na LVBET, musisz postawić kupon kombi za minimum 100 PLN. Kupon kombi musi spełniać warunki: kurs minimalny 2.00, minimalna liczba selekcji: 3, stawka minimalna 100 PLN, kupon wygrany. Bonus 10 PLN zostanie dopisany do konta gracza w czwartek do godziny 17:00! Skorzystaj z tej oferty i ciesz się dodatkowymi środkami na grę! Wyjątkowa oferta

O LVBET

Wszystko czego potrzebujesz, aby skorzystać z ekskluzywnej oferty LVBET , to konto gracza. Konto założysz za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i nie powinno sprawić ci to żadnego problemu.  Lista dyscyplin w których możesz zawrzeć zakład cały czas się powiększa. Na tej liście znajdują się te najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, hokej, tenis czy siatkówka. Znajdziemy tam jednak także dyscypliny, które nie są związane ze sportem, takie jak te dotyczące filmów i seriali, wydarzeń politycznych, wydarzeń specjalnych czy też Eurowizji. Reasumując, bukmacher ten cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku w kwestii ilości możliwych zakładów.

REGULAMIN PROMOCJI

 1. 1.Czas trwania promocji: 02.10.2017 0:01 CET – 04.10.2017 23:59 CET.
 2. 2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. 3.W promocji automatycznie biorą udział gracze, którzy w czasie trwania promocji postawili zakład kombi składający się z minimum 3 zdarzeń, stawką minimalną zakładu 100 PLN, kursem minimalnym kuponu 2.00.
 4. 4.Bonus 10 PLN będzie przysługiwał graczom, którzy postawią zakład kombi spełniający warunki promocji i zakład ten zostanie rozliczony jako wygrany.
 5. 5.Aby otrzymać bonus, minimum 3 selekcje z kuponu muszą być rozliczone jako “wygrane”. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00, nie biorą udziału w promocji.
 6. 6.Bonus 10 PLN wypłacony zostanie w czwartek 05.10 do godziny 17:00.
 7. 7.Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus w promocji.
 8. 8.Minimalna stawka kuponu, pozwalająca wziąć udział w promocji to 100 PLN.
 9. 9.Kurs minimalny kuponu kombi: 2.00, zakłady systemowe nie biorą udziału w promocji.
 10. 10.W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Wykorzystanie środków bonusowych nie będzie upoważniało do otrzymania zwrotu.
 11. 11.Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane do zakończenia promocji.
 12. 12.Zakłady wykluczające się nie biorą udziału w promocji.
 13. 13.Środki bonusowe pojawią się na koncie w momencie, gdy wszystkie poprzednie środki bonusowe zostaną wykorzystane.
 14. 14.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
 15. 15.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LVBET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 16. 16.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LVBET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 17. 17.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LVBET zostaną uznane za ostateczne.
Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Oferty promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…