Home Sport Eliminacje MŚ 2018: Armenia – Polska

Eliminacje MŚ 2018: Armenia – Polska

4 min read
0
0
128

Reprezentacja Polski jest już jedną nogą w Moskwie, teraz wystarczy postawić już tylko przysłowiową kropkę nad „i”. Przed nami dwa ostatnie spotkania i chyba tylko kompletna katastrofa jest w stanie spowodować, że nasi piłkarze nie awansują na mundial w Rosji. Teoretycznie, podopieczni Adama Nawałki mogą zapewnić sobie awans do Mistrzostw Świata już jutro, kiedy to rozegramy spotkanie z Armenią. Czy już jutro będziemy mieli wielką fetę? Odpowiedź poznamy za około 24 godziny.

Polska bez wątpienia zasłużyła na pozycję lidera w swojej grupie i już jutro może zapewnić sobie awans na mundial. Aby jednak tak się stało, Polacy muszą liczyć nie tylko na korzystny wynik w swoim meczu – pomóc muszą nam również grupowi rywale. Jeżeli wywalczymy trzy punkty w starciu z Armenią, będziemy musieli liczyć na to, że w meczu Dania – Czarnogóra padnie remis. Jeżeli tak się nie stanie, wszystko rozstrzygnie się w ostatnim meczu z Czarnogórą, który zostanie rozegrany już w najbliższą niedzielę. Wracając jednak do meczu z Armenią, nasi grupowi rywale doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że Polska z Robertem Lewandowskim na czele, jest zdecydowanie silniejszą drużyną. W samych meczach eliminacyjnych, piłkarz Bayernu Monachium strzelił 12 bramek, a skuteczniejszy od niego w tej kwestii był tylko Cristiano Ronaldo. Naszym największym mankamentem jest dziurawa obrona, dlatego jest bardzo prawdopodobne, że Polska straci w tym meczu przynajmniej jedną bramkę.

Graj bez podatku wszystkie mecze piłki noznej z okazji meczu Armenia – Polska – Opis promocji

Warto pamiętać, że Armenia przegrała ostatnie trzy mecze kwalifikacyjne w grupie i nie ma już żadnych szans na awans, a więc z pewnością piłkarze tej reprezentacji będą chcieli pokazać się z dobrej strony w jutrzejszym meczu i pokusić się o niespodziankę. Statystyki są jednak dla Armenii bezlitosne – tylko w tych eliminacjach stracili 19 bramek, przy 8 strzelonych. Tylko w ostatnich trzech meczach, Armeńczycy stracili dziewięć bramek, strzelając tylko dwie. To wszystko każe nam myśleć, że Polska przynajmniej w teorii nie powinna mieć żadnych problemów na Stadion Hanrapetakan.

Pod względem zakładów, bardzo ciekawie wygląda BTS + 2,5 na LVBet.pl. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.14 i jest najchętniej typowany przez graczy.

ODBIERZ BONUS POWITALNY NA LVBET.PL

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…