Home Oferty promocyjne forBET – Odbierz bonus powitalny do 600 PLN

forBET – Odbierz bonus powitalny do 600 PLN

9 min read
0
0
168
iForBET

forBET to jeden z czołowych bukmacherów działających na polskim rynku legalnie (Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat.). To bardzo istotna informacja dla każdego gracza, jako że w sieci wciąż pojawiają się oferty nielegalnych firm bukmacherskich, u których gra może zakończyć się przykrymi konsekwencjami. forBET stał się popularny dzięki swojej promocji „z nami nie płacisz podatku” , która polegała na zwrocie podatku od zawartego zakładu.

Dzisiaj według statystyk, forBET jest jedną z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Polsce. Chcesz przekonać się dlaczego tak wielu graczy wybrało forBET ? Zarejestruj swoje konto dzisiaj i skorzystaj z bonusu powitalnego do kwoty 650 PLN. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty powitalnej, a także jej regulamin znajdziesz poniżej.

Bonus Powitalny forBET  – 100% aż do 600 PLN

Nowi gracze w forBET mogą odebrać niezwykle atrakcyjny bonus powitalny. Możesz zyskać nawet 600 PLN, czyli 100% swojej pierwszej wpłaty! Wysokość bonusu może wynieść od 20 zł do 600 zł i uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty na konto gracza.

Warunki bonusu:

  • Stawka bonusu: 100%
  • Maksymalna kwota bonusu jaką otrzymasz: 600 zł
  • Minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu: 20 zł
  • Obrót do wypłaty: 8 razy obrót bonusu przy kursie minimalnym 3.0
  • Promocja obowiązuje do:  do odwołania
  • Bonus również dla graczy, którzy nigdy nie dokonali wpłaty

* Bonusy są rozliczane i przydzielane w godzinach pracy Działu Promocji od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Regulamin Bonusu

  1. Postanowienia ogólne

1.1. Organizatorem promocji powitalnej „Bonus 600 zł” zwanej dalej „promocją”, jest „Casino Games sp. z o.o.” zwany dalej także jako „Organizator”.

1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.

1.3. Promocja obowiązuje od dnia 28.11.2016 r. do odwołania. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zakończenia promocji w dowolnym terminie.

1.4. Promocja jest prowadzona na stronie internetowej forBET

1.5 Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy (nie mających jeszcze konta) oraz tych, którzy nie dokonywali jeszcze depozytu i dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe, które umożliwia zawieranie zakładów wzajemnych na stronie internetowej Organizatora.

  1. Zasady promocji

2.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości 100% pierwszego wpłaconego depozytu na Konto w terminie określonym w pkt. 1.3 i spełnili wymogi określone w niniejszych „Zasadach Promocji”.

2.2. Minimalna kwota pierwszego depozytu Klienta na podstawie którego zostanie przyznany bonus wynosi 20 zł.

2.3. Maksymalna wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 600,00 zł i nie może być większa.

2.4 Bonus zostaje przyznany automatycznie. Będzie nieaktywny do momentu dokonania obrotu depozytem. Aby spełnić warunki obrotu należy dokonać minimum dwoma różnymi kuponami jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie należnego bonusu po kursie min. 1,70.

2.5 Maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości należnego bonusu.

2.6 W kuponach liczących się do obrotu zdarzenia nie mogą się powtarzać.

2.7 W promocji nie biorą udziału kupony systemowe.

2.8 Po przyznaniu środków na saldo bonusowe obowiązują te same reguły co w punktach 2.5 i 2.6 – maksymalna stawka na jeden kupon nie może przekroczyć połowy wartości przyznanego bonusu, a zdarzenia na kuponach nie mogą się powtarzać.

2.9 Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 3.00 z warunkiem dokonania ośmiokrotnego obrotu.

2.10 Czas na obrócenie bonusem wynosi 45 dni od momentu jego przyznania.

2.11 Kupony nie spełniające wymogów określonych w „Zasadach Promocji” nie będą wliczane do obrotu.

2.12 Złamanie punktu 2.8 skutkuje zakończeniem promocji oraz odebraniem wszystkich środków bonusowych.

2.13 Promocja „Bonus powitalny 600 zł” nie łączy się z innymi promocjami.

2.14 Po dokonaniu depozytu bonus zostanie automatycznie przypisany do salda bonusowego. Będzie on nieaktywny do momentu dokonania poprawnego obrotu depozytem. Bonus nie będzie uwolniony jeżeli depozyt zostanie wykorzystany niezgodnie z zasadami promocji.

  1. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń

3.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres reklamacje@iforbet.pl podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.

3.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.

3.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik Promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą elektroniczną w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia.

  1. Postanowienia końcowe

4.1. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej  Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

4.2. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

4.3. Zasady promocji są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Organizatora.

4.4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 31.03.2017 od godziny 9:00

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Oferty promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…