Home Legalni Bukmacherzy Nowy bukmacher na polskim rynku

Nowy bukmacher na polskim rynku

2 min read
0
0
82

Minęło już sporo czasu od dnia, w którym na naszym rynku pojawił się nowy bukmacher. Oczywiście nie oznacza to, że firmy nie są zainteresowane działalnością na polskim rynku, jednakże do tej pory Ministerstwo Finansów nie kwapiło się z udzielaniem nowych licencji. Dopiero kilka dni temu, światło dzienne ujrzała wiadomość, że na naszym rynku swoją działalność może rozpocząć TotalBet.

TotalBet Zakłady Bukmacherskie Sp.z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym blisko rok temu (7 lutego 2017), ale dopiero teraz uzyskała licencję konieczną do prowadzenia działalności w zakresie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Kapitał zakładowy powołanej spółki wynosi 2,000,000 PLN. Warto tutaj zaznaczyć, że TotalBet nie jest nowicjuszem na rynku zakładów bukmacherskich, operator ten z powodzeniem od kilku lat działa na rynku rumuńskim, gdzie jest jednym z liderów!.

Spółka Totalbet jest własnością Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, które są kontrolowane przez Zbigniewa Benbenka – biznesmena który jest właścicielem m.in. radia Eska, radia Wawa, „SuperExpressu” czy „Muratora”. Od lat działa także na rynku hazardowym: prowadził kasyna. Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dnia TotalBet poda szczegóły i plany na przyszłość w Polsce. Biorąc pod uwagę, że zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, można przypuszczać, że firma zrobi wszystko, by jak najszybciej otworzyć co najmniej kilkanaście punktów.

Aktualna lista bukmacherów naziemnych, przedstawia się następująco:

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Legalni Bukmacherzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…