Home Sport Polska – Czarnogóra: Zapowiedź

Polska – Czarnogóra: Zapowiedź

3 min read
0
0
131
Polska - Czarnogóra

Wczorajszy wieczór był prawdziwym świętem dla każdego fana piłki nożnej w Polsce. Nasza reprezentacja w przedostatnim meczu kwalifikacyjnym do MŚ 2018 w Rosji zmierzyła się z Armenią i pokazała się naprawdę ze znakomitej strony, gromiąc rywali 6:1. Co prawda nadal nie możemy być pewni awansu na mundial, ponieważ Dania na wyjeździe pokonała Czarnogórę, ale w ostatnim meczu wystarczy nam tylko remis.

Wczorajszy mecz najlepiej zapamięta Robert Lewandowski, który najpierw wyrównał, a następnie poprawił wynik Włodzimierza Lubańskiego. Dzięki hat-trickowi,  w meczu z Armenią, Lewandowski stał się również najskuteczniejszym strzelcem w europejskich kwalifikacjach do mundialu w Rosji. W tej chwili nasz reprezentant ma na koncie 15 bramek, a tuż za jego plecami czai się Cristiano Ronaldo z 14 trafieniami. Oprócz Roberta do bramki Ormian trafiali też Kamil Grosicki, Jakub Błaszczykowski oraz Rafał Wolski.

Jak już wspomnieliśmy, na chwilę obecną wciąż nie możemy cieszyć się z awansu na mundial, ponieważ Duńczycy wciąż tracą do nas tylko trzy punkty, a posiadają lepszy bilans bramkowy.  Atutem jest to, że nie musimy się patrzeć na rywali, wystarczy nam remis w meczu z Czarnogórą i będziemy mogli świętować awans. Czy kadrę Adama Nawałki stać na zwycięstwo w Montenegro? Z pewnością tak, chociaż trzeba sobie jasno powiedzieć, że mecz nie będzie tak łatwy. Czarnogóra może nie zalicza się do piłkarskich gigantów, ale już nie raz pokazała, że potrafi zaskoczyć.

Jesteśmy przekonani, że w niedzielę czeka nas bardzo wymagające spotkanie. Jesteśmy jednak optymistami i wierzymy, że to Polska przed własną publicznością pokona rywali. Osobom, które chciałyby zawrzeć zakład na ten mecz, proponujemy typ – Wygrana Gospodarzy/Obie drużyny strzelą.

POSTAW ZAKŁAD W SERWISIE TOTOLOTEK.PL

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…