Home Newsy RoyRichie opuszcza polski rynek po dwóch miesiącach działalności

RoyRichie opuszcza polski rynek po dwóch miesiącach działalności

3 min read
0
0
205
RoyRichie

Kolejna firma właśnie ogłosiła zakończenie działalności na polskim rynku. RoyRichie to nowy operator online, który w swojej ofercie posiada kasyno online oraz zakłady bukmacherskie. Firma rozpoczęła swoją działalność w lutym tego roku i dość mocno akcentowała chęć udziału na naszym rynku, przygotowując m.in polską wersję językową swojej oficjalnej strony internetowej. Jednakże zaledwie po dwóch miesiącach działalności, operator poinformował o zamknięciu swoich usług dla Polaków.

Wszyscy gracze RoyRichie otrzymali dzisiaj wiadomość o następującej treści:

Drogi Graczu,

Z przykrością informujemy, iż w związku z ostatnimi zmianami prawnymi w Polsce, Royrichie.com nie będzie już świadczył usług dla Graczy z terytorium Polski. Do Piątku, 31 Marca 2017 23:59 CET, prosimy o zlecenie wypłaty wszystkich dostępnych środków z Twojego konta. Po 31 marca, wszyscy gracze będą musieli się skontaktować z  Biurem Obsługi Klienta Royrichie.com w celu wypłaty dostępnych środków.

Jeżeli posiadasz na koncie niewykorzystane Bonusy lub Free Bets, wszystkie wymagania obrotu muszą zostać spełnione do piątku 31.03 2017, przed zleceniem wypłaty. Jakiekolwiek Bonusy i/lub Free Bets z niespełnionymi warunkami obrotu, wliczając w to wygrane z Bonusu, które pozostaną na koncie po piątku 31.03.2017 23:59 CET zostaną bezpowrotnie usunięte, a Twoje konto zamknięte. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane tą decyzją. W razie pytań dotyczących zaistniałej sytuacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta: support@royrichie.com.

Według naszych nieoficjalnych informacji, RoyRichie zamierza starać się polską licencję i legalnie oferować swoje usługi na rynku zakładów bukmacherskich. Podkreślamy jednak, że to informacja nieoficjalna, więc do czasu jej potwierdzenia, należy ją traktować z przymrożeniem oka.. RoyRichie to jeden z kilku operatorów, którzy ogłosili „polexit” w dniu dzisiejszym. Zachęcamy Was do regularnego sprawdzania naszej strony w poszukiwaniu informacji o działaniach podejmowanych przez innych operatorów.

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…