Home Newsy VulkanBet opuszcza polski rynek

VulkanBet opuszcza polski rynek

4 min read
0
0
264
VulkanBet

Dzisiaj mijają równo dwa tygodnie od momentu wejścia w życie nowej ustawy hazardowej. Największa fala wyjść firm bukmacherskich z polskiego rynku już za nami, co jednak nie oznacza, że cały proceder dobiegł końca. Kilka dni temu do licznego już grona bukmacherów, którzy nie akceptują graczy z Polski, dołączył również rosyjski operator VulkanBet. Operator ten został zmuszony do opuszczenia naszego kraju ze względu na posiadają licencję. Bukmacher posiada europejską licencję wydaną przez Malta Gaming Authority i nie może sobie pozwolić na ryzyko jej utraty w związku z niedostosowaniem się do przepisów obowiązujących w kraju UE.

Informacja o opuszczeniu polskiego rynku przez VulkanBet była jednak zaskoczeniem. Bukmacher stał się bardzo popularny w ostatnich miesiącach i był promowany przez sporą liczbę serwisów i for bukmacherskich. Wszystko dlatego, że operator twierdził, że nie ma zamiaru opuszczać polskiego rynku i mimo wejścia w życie polskiej ustawy hazardowej, użytkownicy nadal będą mogli korzystać z oferty VulkanBet. Sytuacja szybko się jednak zmieniła i trzy dni temu wszyscy polscy klienci bukmachera otrzymali wiadomość o zaprzestaniu działalności na ternie Polski.

Szanowni Państwo!

Ponieważ Polska wprowadziła nowe regulacje dotyczące branży hazardowej, projekt VulkanBet nie może już działać w Polsce.

Twoje konto zostanie zamknięte. Będziemy starali się jak najszybciej otrzymać lokalne prawo polskie. Zostaniesz poinformowany przez e-mail, gdy strona wznowi swoją działalność na terenie Polski.

Z poważaniem,
Administracja Vulkanbet

VulkanBet tym samym dołączyć do grona wielu operatorów, którzy już wcześniej zdecydowali się na taki krok. Jednakże w przeciwieństwie do wielu innych firm, które nie wykluczyły starań o polską licencję, VulkanBet kategorycznie odrzuca taką możliwość. Przedstawiciel naszego portalu skontaktował się z działem prasowym bukmachera, aby zapytać o ewentualne działania na polskim rynku. W odpowiedzi dostaliśmy wiadomość o następującej treści. „VulkanBet nie jest zainteresowany pozyskaniem licencji na polskim rynku. Szanujemy decyzję polskiego rządu, jednak warunki przyznawania licencji są dalekie od europejskich standardów, w związku z czym jesteśmy zmuszeni do zaprzestania działalności do momentu zmiany regulacji w zakresie zakładów bukmacherskich.

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…