Home Newsy Winmasters już nie dla polskich graczy

Winmasters już nie dla polskich graczy

3 min read
0
0
265
WinMasters

Jeżeli uważnie śledzisz portale oraz fora bukmacherskie, z pewnością marka Winmasters nie jest ci obca. Operator wszedł na polski rynek z wielkim przytupem, inwestując spore środki w marketing. W początkowej fazie działalności, bukmacher był reklamowany niemal przez wszystkie strony poruszające tematykę zakładów czy też pokera online. W ostatnich miesiącach, zainteresowanie polskimi graczami nieco jednak zmalało, a teraz dowiadujemy się dlaczego. W dniu dzisiejszym przedstawiciel Winmasters poinformował, że firma rezygnuje z działalności w Polsce i tym samym przestaje również akceptować nowych graczy z naszego kraju.

W ciągu najbliższych kilkunastu godzin, każdy gracz posiadający konto w serwisie winmasters.com, powinien otrzymać informację drogą mailową o wycofaniu się firmy z Polski. Oczywiście powodem jest nowelizacja ustawy hazardowej, której większość przepisów wejdzie w życie już w najbliższą sobotę. Niestety na chwilę obecną nie wiemy, czy bukmacher zechce starać się o licencję na polskim rynku.  Lista bukmacherów którzy opuszczają nasz kraj powiększa się bardzo szybko i praktycznie co kilka godzin docierają do nas informacje o kolejnych bukmacherach, którzy rezygnują z polskich graczy. Taka sytuacja czeka nas najprawdopodobniej do 1 kwietnia. Do tego czasu wycofają się wszystkie ważne firmy, które chcą podporządkować się polskiemu prawu, późniejsze „ewakuacje” będą już raczej sporadyczne.

Oczywiście należy mieć na uwadze, że część firm będzie chciała poczekać na oficjalne stanowisko Komisji Europejskiej ws. nowelizacji, a także na to jak polski rząd będzie walczył z operatorami nielegalnie działającymi w kraju. Jest zatem prawdopodobne, że za miesiąc lub dwa czeka nas kolejna fala wyjść z polskiego pdwórka.

Load More Related Articles
Load More By Bukmacherzy
Load More In Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Szara strefa zmniejszyła się o połowę!

Nowe przepisy hazardowe, które w pełni obowiązują od 1 lipca 2017 roku, pozwoliły zmniejsz…